Stona Główna
Oferta
Psychoterapia
Superwizja
Warsztaty
O mnie
Inspiracje
czytelnia
Warto przeczytać
Linki
Kontakt

Warsztaty

Możliwość przeprowadzenia warsztatów dla zainteresowanych grup:

Rozwinąć Skrzydła – praca z Wewnętrznym Krytykiem. Warsztat zaprasza do spotkania z naszym Wewnętrznym Krytykiem, który osłabia, pomniejsza, podcina skrzydła. Zobaczymy jak działa, jak wygląda i co do nas mówi. I oczywiście poszukamy sposobów na to, jak sobie z nim radzić.

Warsztaty umiejętności wychowawczych – bycie rodzicem to niełatwa sztuka, której nikt nas nie uczy. A tony poradników niekoniecznie są w tym pomocne. Na warsztatach będziemy zajmować się rozumieniem dzieci i młodzieży, sztuką rozmawiania, stawiania granic i zachęcania do współpracy (zamiast karania i zmuszania). Czyli tym, co buduje prawdziwą bliskość.

Jak mówić i jak słuchać, żeby się dogadać – warsztaty komunikacji empatycznej. Nawet w najbliższych relacjach możemy się od siebie oddalać, jeśli nie potrafimy się komunikować. Na warsztatach zobaczymy na swoim doświadczeniu – co przeszkadza, a co pomaga nawzajem się usłyszeć i spotkać.

Lubić to, co się robi – o zapobieganiu wypaleniu zawodowemu. Angażowanie się w pracę może dawać satysfakcję, ale może też prowadzić do postępującego wypalenia zawodowego. Na warsztacie zajmujemy się zrozumieniem jak działają te mechanizmy wypalania się, przyjrzymy się sobie w tym temacie i poszukamy sposobów zapobiegania wypaleniu oraz odzyskiwania radości z pracy.© ZAUFAJ SOBIE. Gabinet psychoterapii i inspiracji, Warszawa, 2012